komputery informacje

komputery informacje

Grab Bon Jovi Those bilety na koncert

Zawsze byłem wielkim fanem rocka i ci rolki.Siatki przeciw owadom Wrocław Wprowadzanie moje koniec lat 20., a jeszcze żonaty (panie, to znaczy, że jestem dostępny), to oczywiste, że wiem, co to ma partię i to dobrze bawić. Więc kiedy idę do rock and roll koncert, powinni zarezerwować bilety dla mnie, bez wątpienia.hurtownia odzieży damskiej wólka kosowska To znaczy, ja jestem duszą koncert Rock 'n Roll. Ale kiedy wyrejestrowany Bon Jovi dat tras (Bon Jovi jest moim ulubionym wahacz) i próbowała zamówić sobie jakieś bilety, byłem w na ogromną niespodzianką. Próbowałem wszystkich agentów biletowych, wszystkich witryn internetowych, ale nie było żadnych Bon Jovi bilety na koncerty do miałem!

Tak, wiem, co myślisz. Powinienem zaczął rozglądać się bilety na koncert Bon Jovi przed ostatnią minutę. Nie myśl, że normalnie nie chcę, ale miałem nieprzyjemną sytuację walki bitwę opiekuńczego nad moim dzieckiem i odzyskanie mojego domu i wszystkie moje rzeczy, rzeczy były trochę zajęty, aby co najmniej. W każdym razie, mam dziesiątki połączeń w moim rodzinnym mieście. Wiem roadies, menedżerów i pracowników w każdym miejscu w tej dziedzinie, praktycznie. Teraz z tym powiedział, że ze wszystkim, co będę w stanie zdobyć jakieś kiepskie bilety na koncerty Bon Jovi, nawet gdybym musiał zadowolić się krwawienia z nosa. Ale nie ma mowy, nie ma jak. Och, to boli.

Więc przywołać moją odwagę, a myślałem, że muszę dostać moje bilety na koncert Bon Jovi z tych strasznych pasożytów zwanych koników. Nienawidzę kupując u koników człowieka, zwłaszcza teraz z mojej obecnej sytuacji finansowej, a ja lubię wiedzieć, że całe ciasto jest bezpośrednio na bieżąco Jon Bon Jovi biegunach trudne, to jak wierny jestem. To na pewno nie jest moją intencją, aby pieniądze na jakiś parszywy scalper. Tak, mam na stadionie coś jak dwie godziny przed wielkim rock 'n roll koncert, aby spróbować znaleźć swoje bilety na koncerty Bon Jovi, ale nie ma takiego szczęścia. Nie mogłem znaleźć nikogo chętnego do części z tych szlachetnych małych piękności mniej niż - teraz się tym - dwieście dolarów każda. Nie obchodzi mnie, ile piw mogę pić tam, lub ile hotties migające zespół. Nie ma mowy, że warto dwieście dolarów. Nie dla dwugodzinnego show z pasmo otwarcia objęciem raz na jakiś czas.

Potem nagle, jak za dotknięciem boskiej interwencji, natknąłem się na niego. Jakiś dzieciak tuż po studiach. Powiedział, że jego kolega nie był w stanie to zrobić, bo był chory, a on sprzedawał swoje bilety na koncerty Bon Jovi w -check to uliczne sześćdziesiąt dolarów. Dobrze, że został natychmiast otoczony, ale szturchnął każdy bok i dostał się do niego jako pierwszy. Chłopiec myślał, że jestem orzechy, ale mam bilety. Rock on dudes!

szerokie wstążki - autor artykułu