komputery bydgoszcz

komputery bydgoszcz
Te kolory są patriotyczne tradycje z nami, jak również większość Ameryki, na czwartym lipca. Używamy biały lukier, niebieskie jagody i truskawki zaprojektować małą flagę jak babeczki i ciasta. Istnieje wiele dekoracje cukrowe kształcie flagi i gwiazd. Używaj ich wraz z kilkoma wybiera flag i masz jakieś wielkie wyglądające patriotyczne babeczki.tanie słoiki Moje ulubione babeczki są te z zimnych ogni w nich! Po prostu trzeba trzymać je z dala od dzieci, ponieważ chcą ich zbyt. Mamy tylko umieścić kilka z nich na tacy cupcake. Wygląda to tak fajne, ale nie chcemy, aby ktokolwiek się poparzyć, więc jesteśmy ostrożni z nich. Pamiętam ogni na 4 lipca, tak długo, jak pamiętam. Kolejna część naszych rodzinach tradycji, która wciąż rozgrzewa moje serce.

Arbuz i owoców

komputery bydgoszcz

Nasza rodzina zawsze służył duży arbuz, wyciąć i kształt miski, wypełnionej każdym sezonowych owoców można sobie wyobrazić. Głównym tematem jest kolor, oczywiście, czerwony, biały i niebieski. Większość bieli jest dostarczany przez lodami i bitą śmietaną możemy mnożyć owoce dalej. Bardzo czerwony, biały i niebieski, jesteśmy patriotyczny, i bardzo smaczne też. Jest to orzeźwiający uczta na koniec gorący letni dzień.

Fajerwerki z radości

komputery bydgoszcz

Po wszystkie hamburgery i hot dogi zostały grilla i lody zaczynają się topić, wszyscy wiemy, że nadszedł czas, aby przejść do parku przez Liceum ubiegać się o miejsce, w którym możemy kłaść koc. To jest miejsce, gdzie możemy spędzać czas, słuchać muzyki z głośników nasze miasto utworzyła i pozdrowić naszych sąsiadów po ich otrzymaniu. Nie wszyscy czekaj, aż będzie za ciemno i słyszymy, że pierwszy ryk. Wszyscy patrzą w górę, a nie w nocy niebo, światło wybuchać. Kocham fajerwerki ... i tam pozostać. Wśród hałasu, który wybucha co kilka sekund słychać zachwytów i ahh pod tym tłumie. Każdy bardziej zdumiony każdego nowego projektu w niebie niż ostatnio.Za wcześnie, nasz pokaz świateł jest skończona, a miasto gromadzi swoje koce i krzesła wrócić do domu.

Innym 4th of July jest prawie skończona. Teraz nadszedł czas, aby wrócić do domu, zjeść Pozostawieni i rozmawiać o dzień zabawy ... oh ... i Joyce dostaje się otworzyć jej prezenty urodzinowe, podczas gdy śpiewamy "Happy Birthday" na jej tort!

- autor artykułu