komputery hybrydowe

komputery hybrydowe

Hang Seng Index

Hang Seng Index pokazuje osłabienie tempa jak trafi nowy rekord

https://mocbalansu.pl/jak-pracuje/

Po uderzeniu ostatnio wysoki z 24283, Hang Seng Index (HSI) pokazuje potencjalne sygnały osłabiające podstawie trzech wskaźników technicznych, które używam.

Po pierwsze, MACD Histogram uderza niższe wysokie, gdy HSI hit wyższe wysoki na 5 września - Uważam to za znak, że leżące u podstaw pędu może być osłabienie. Mówię "może", ponieważ potwierdzenie będzie pochodzić z ceny akcji na koniec dnia, to jest, gdy indeks Hang Seng blisko poniżej pewnego poziomu wsparcia. W tym przypadku jeden poziom wsparcia Termin pobliżu może być 23487, wewnątrzwspólnotowe dni nisko na 31 sierpnia.

Po drugie, Stochastics dla HSI formuje również niższe szczyty, sygnalizacja potencjalnego osłabienia tempa i cięcia w dół od ponad kupił poziomie.

komputery hybrydowe

Po trzecie, jeśli spojrzeć na innego wskaźnika technicznym, paraboliczne sygnału SAR dla HSI, nadal jest POSITIVE

ale różnica pomiędzy SAR i HSI ta maleje, ponieważ okazało pozytywna 14 dni temu .... luka zwężenie może być kolejnym sygnałem, że HSI ostatnich wzrostów traci pary .... to może potrwać jeszcze kilka dni na HSI parabolicznego sygnału SAR będzie ujemny.

Uważam, wszystkie te sygnały jako potencjalnej korekty dla indeksu Hang Wyślij w najbliższym czasie. Mając sais, że mamy Till musiał obserwować indeksu niedawnej poziom wsparcia Hang Seng uważnie. Korekta nastąpi tylko wtedy, gdy wsparcie jest zepsuty.

Jeśli HSI widzę ostre korekty w najbliższych dniach, może to przełożyć się na giełdzie w Singapurze, który odbił się znacząco w ostatnim czasie. Musimy tylko być w stanie wysokiej gotowości ponownie handlujemy takich niestabilnych rynków.

Rooney

serwis laptopów gdynia - autor artykułu