komputery embedded

komputery embedded

Home Czas Management- 3 Strategie Przechowywać pralni gromadzeniu się

http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty

Jeśli jesteś podobny do mnie naprawdę czekamy na weekend. Dostać się do robienia rzeczy, które chcesz zrobić, spędzać czas ze swoim współmałżonkiem i dziećmi, i nadrobić zaległości w czytaniu. Lub, jeśli nie jesteś jak ja masz pralni-list (gra słów nie przeznaczonych) pozycji na liście rzeczy do zrobienia na weekend ...opakowania szklane z których jeden dogania na pranie zostałeś odwlekania przez cały tydzień ,

Jestem pewien, że wiesz, jak to jest nudna. Prawdopodobnie coś ślubować tydzień po tygodniu zmieni. Jestem tu, by powiedzieć, że jest to możliwe i, w rzeczywistości, piszę ten artykuł, aby nauczyć się o czas w domu zarządzania, oraz, w szczególności, 3 strategie, aby utrzymać pranie gromadzeniu się.

Powodem piszę na ten temat jest, bo uznaliśmy, że wiele osób boryka się z nadążają z tym brudnym małego robota (znowu, gra słów nie przeznaczonych). Może jesteś jednym z tych ludzi, a jeśli tak, to w tym artykule mam zamiar pokazać w jaki sposób zlikwidować ten problem na zawsze.

W skrócie te 3 strategie do operowania tym lepsze są chore:

Zrób to w miarę potrzeb

Zrób to w ramach pracy wielozadaniowej (ostrożnie)

Sprawiają, że to sprawa rodzinna

Spójrzmy na każdy z nich bardziej szczegółowe.

Zrobić pranie, ile potrzeba

Naprawdę nie ma potrzeby umieszczania robi pranie do weekendu off. Pomyśl o tym ... nie chcesz się z nim zmierzyć w ciągu tygodnia, więc można umieścić, jeśli się do kiedy należy / może być bawisz robi coś innego.

Wiedziałem, że jedna osoba (osobiście), który spędził cały weekend robi pranie. Była dosłownie na uwięzi do domu w sobotę i nie mogliśmy nawet pójść na zakupy, bo robiła pranie dla siebie, męża, a jej 3 nastolatków.

Czy to jako część wielozadaniowość

Co byłoby lepsze ... Wiem, bo to jest jak zawsze zrobił to ...

- autor artykułu