komputery diagnostyczne

komputery diagnostyczne

Dzieci i bałagan - Jak nauczyć dzieci, aby posprzątać po sobie

na stronie więcej informacji

Jednym z najbardziej frustrujących rzeczy jak matka jest coraz dzieciom posprzątać po sobie! Ty zawsze znalezienie zabawek wszędzie, ubrania wszędzie, rzemiosła wszędzie, a potrawy wszędzie. Więc co robisz?

Jeśli jesteś jak większość matek, pewnie narzekać i grymas i oczyścić go samodzielnie.http://ogrodytarnow.pl/pl/o-firmie Od czasu do czasu, choć prawdopodobnie dmuchać uszczelki z czystej frustracji.

Jest lepszy sposób. Z tych trzech wskazówek, można uzyskać dzieci czyszczenia, dom lśniące i uśmiechasz. Oto te strategie:

1. Upewnij Uporządkowanie rutyny.

komputery diagnostyczne

Planowanie odbywa frustrację z większości rzeczy. Kiedy dzieci wiedzą, że zamierzasz coś zrobić codziennie, ale przestań narzekać.

Spróbuj ustawić trzy konkretne razy dziennie czyszczących. Spróbuj najpierw z samego rana, jak tylko dzieci się ze szkoły do ??domu (idealny na oddanie obiady daleko), a tuż przed snem. Alternatywnie, można zrobić ogromny porządki tuż przed obiadem. Posiadanie wielu oczyścić razy pomaga dzieciom pamiętać, aby z dala od razu umieścić rzeczy, i często nie bierze dużo więcej niż pięć minut. Ustaw timer na dziesięć minut i zobaczyć, jak szybko mogą się zrobić! Oni pewnie zadziwi cię.

Niezależnie od wybranej trasy wybierzesz, choć należy pamiętać, że to będzie działać tylko wtedy, gdy robisz to codziennie, dzięki czemu staje się rutyną! Jeśli robisz to przypadkowo, dzieci zaczną narzekać i spróbuj wydostać się z niego. Sprawiają, że regularne i będą to robić.

Aby wnieść te "schludny razy", wystarczy powiedzieć dzieciom, że nic innego nie zostanie zrobione, aż miejsce jest czyste. Żaden komputer, bez telewizji, bez iPoda, brak gier. Nie ma jedzenia, albo. I można wymusić to, nawet dla starszych dzieci. Ty jesteś szefem. iPody te nie są prawa i mogą być zabrane.

implanty trójmiasto - autor artykułu