komputery czestochowa

komputery czestochowa

Exploring Klasyczny Mały Town Maldon, Essex

Odkrywamy klasyczne małe miasteczko Maldon, Essex, Anglia jest przyjemne i pouczające doświadczenie.modernizacje wind Miasto cieszy się obecnie zamieszkuje około 16.000 ludzi, a to siedzi we wschodniej Anglii hrabstwie Essex, na Blackwater Uj. Nazwa miasta pochodzi od Sasów, i to jest z grubsza przetłumaczyć jako oznaczające "miejsce spotkań na wzgórzu".

Dowody osadnictwa sięgają 5 wieku, gdzie odnotowano aktywność Saxon miały miejsce. W rzeczywistości, w jednym czasie, to był znaczący port dla Sasów. Jest również gospodarzem królewską mennicę w 9 wieku, dla anglosaskich i wczesnych królów Norman. W pewnym momencie wtedy, to był tylko jeden z dwóch miast w Essex, a król Edward Starszy mieszkał tam w trakcie wykonywania swojej kampanii wojskowej przeciwko duńskich osadników, którzy zdecydowali się podjąć dalszy bieg regionu na przełomie 9 i na początku 10 stuleci.

Populacja liczy się jak w badaniu własności prowadzonej przez Wilhelma I (Wilhelma Zdobywcy), w 1086 roku było 180 "mieszczanie". Maldon miała zróżnicowane i barwną historię całej przestrzeni wieków. Powstała znaczną bibliotekę ponad 7000, z których niektóre zostały po raz pierwszy wydrukowany w 1470 roku, począwszy od roku 1704, kiedy to wybitny angielski duchowny Thomas Plume przekazał swoją kolekcję po jego śmierci w tym roku.

komputery czestochowa

Ekscentryczny i zabawy Impreza odbywa się co roku w Maldon. Maldon Mud Race widzi jej uczestnicy wyścigów przez Blackwater ujścia w błotnych w czasie odpływu, wzdłuż brzegu ujścia, a następnie z powrotem w wodzie. Wykorzystano w nim zawodników z całej wsi.

Essex, w hrabstwie East England, w którym rezyduje Maldon, cieszy się populację około 1,7 miliona osób, co czyni go 6. najbardziej zaludnione hrabstwo w całej Anglii. Jest dumą prezentuje swoje dziedzictwo Saxon poprzez swoją flagę, która posiada trzy noże SEAX Saxon, jeden na drugim, na jego czerwonego pola. Zarówno Maldon Essex i są doskonałym przykładem historii i dziedzictwa Saksońskiej w Anglii.

Znajdź swój Następne Hotel Maldon - tutaj

- autor artykułu