komputery biologiczne

komputery biologiczne

2.Site ewidencja: Ewidencja czasu pracy są ulubionym i wrócić całe lata, całkiem możliwe, nawet do narodzin nowoczesnej ery przemysłowej z panem Henrykiem T Forda i racjonalizacji. Nowoczesne ewidencja elektroniczna są te dni, a spoczywa na użytkowniku, aby zakończyć grafiku, gdy wymagane.

3.Time Tracking Software: Jeśli chcesz, aby przejść do tego, co jest hip i nowoczesny to dziś jego rozwiązania śledzenia czasu. śledzenie czasu jest bardziej nowoczesne podejście do problemu pomiaru czasu. Zamiast zakończenia grafików, proces jest zautomatyzowany w oprogramowaniu, pozwalając użytkownikowi skupić się na pracy pod ręką.

3 różne sposoby mierzenia czasu, ale wszystkie są takie same? Czy oni mają te same wady i zalety? /

komputery biologiczne

Niestety, odpowiedź brzmi: nie. Dla wszystkich typów karty pracy, możliwe, że ewidencja internetowych lub długopis i papier, istnieją pewne nieodłączne problemy, zwłaszcza gdy zestawienie wobec rozwiązań śledzenia czasu.

Na przykład, opierając się na swoich pracowników do ukończenia grafik jest nadal bardzo dużo proces ręczny się, że papier lub elektroniczny. Trzeba jeszcze powiedzieć, co robiłeś, która była praca i jak długo zajęło ci. Choć bardzo popularny wśród branż usługowych, technika ta jest bardzo słaba uchwycić cały czas używany w otoczeniu biznesowym, a może cierpieć aż 30 do 40% straty w wydajności.

komputery biologiczne

Alternatywą byłoby rozwiązania programowe śledzenia czasu. To jako metoda rejestracji czasu, nie ma żadnej z tych wad i nieodłącznych problemów związanych z oprogramowaniem długo grafik, ogólnie gromadzących dokładniejszych danych, dając bardziej znaczące wgląd w biznesie, korzystając z oprogramowania.

W sumie, gdy przyjdziesz do dokonania wyboru między grafików elektronicznych, lub nawet karty pracy on-line, nie należy sprowadzić najnowszą technologię komputerową oraz przetestować czas bardziej nowoczesny śledzenia rozwiązań, można znaleźć więcej doświadczenia warto niż można by pomyśleć.

Tom Applegate jest wiodącym autorytetem w czasie miliardów dolarów przemysłu przechwytywania. Napisał szereg oficjalnych dokumentów na ten temat, i regularnie konsultuje się z małych i dużych przedsiębiorstw na temat skuteczności procesów wychwytywania czasowych. Można się z nim skontaktować bezpośrednio przy tom@metriq.biz~~pobj lub odwiedzając jego stronę internetową, www.metriq.biz

- autor artykułu